AYYILDIZ AKADEMİ'YE HOŞGELDİNİZ

Bilişim Uzmanı Olmanın Yolu Buradan Geçiyor!

Sizleri sıfırdan hacker olmaya, yapay zekadan uzman olmadan, zararlı yazılım analiz etmeye kadar bir çok konuda eğitmek için buradayız.
AYYILDIZ AKADEMİ

EĞİTİMLERİMİZ

Uzman eğitmenlerimizle beraber sizlere en iyi eğitimi sunmak için yoğun bir çalışma yapmaktayız. İçeriklerimizi her bir eğitimin detayına giderek görebilirsiniz.
Bilişime Başlangıç Eğitimi
Sıfırdan, bilgisi olmayanlar, temelleri öğrenmek isteyenler için idealdir.
Siber Güvenlik - 1 Eğitimi
Siber Güvenlikte temelleri olup hackerlığa giriş yapmak isteyenler için idealdir.
Siber Güvenlik - 2 Eğitimi
İleri seviye isteyenler, sektörel tecrübe edinmek isteyenler için idealdir.
Yapay Zeka - 1 Eğitimi
Uluslararası düzeyde yapay zeka temellerini öğrenmek isteyenler için idealdir.
Yapay Zeka - 2 Eğitimi
Yapay zekada ilerlemek isteyen, temelleri oturmuş öğrencilerimiz için idealdir.
SOC Analist Eğitimi
Siber Operasyon Merkezi Analisti olmak isteyen öğrencilerimiz için idealdir.
Malware Analist Eğitimi
Zararlı Yazılım ve Tersine Mühendislik üzerine gelişmek isteyenler için idealdir.
7/24 Sizleri Eğitmek İçin Buradayız.

Eğitime mi ihtiyacın var?

AYYILDIZ AKADEMİ

Sizlere daha iyi eğitimler vermek için çok çalışıyoruz.

5

+

Eğitmen

7

+

Eğitim

200

+

Öğrenci

21

+

Tecrübe

Öğrenci Yorumlarımız

Öğrenci Yorumlarımızı Okuyabilirsiniz

Sektörün içinde olan profesyonel hocamız konuları detaylıca işleyip, anlamadığımız konularda birebir sorularımızı cevaplaması çok büyük avantaj. Siber güvenlik sektöründe profesyonelleşmek isteyenlere bu eğitimi tavsiye ederim.

Osman O.
Siber Güvenlik - 1

Saygıdeğer eğitmenlerimiz ile birlikte olağan üstü konular işliyor ve hayati önemi taşıyan hem heyecan verici ve çok değerli eğitimler alıyoruz, ayrıca Eğitmenlerimizin profesyonelliği ve bizlere dersleri anlayacağımız dilde aktarmaları çok memnun etti.

Narin D.
Bilişim Başlangıç

Ömrüm boyunca bir çok “eğitime” katıldım ama ilk defa eğiten bir eğitime katılıyorum. Siber Güvenlik - 2 için merakla bekliyorum. Seviyemi daha ileriye sizlerle taşımak istiyorum. Bütün Ayyıldız Akademi ekibine sonsuz teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Hasan Ö.
Siber Güvenlik - 1

Eğitmenimiz elinden geldiğince bizlere yardımcı oldu. Araştırmak için ipuçları vermeside güzel bir yaklaşımdı. Ayyıldı tim ekibi de bize bir şeyler katmak için elinden geleni yaptı. Olaya kesinlikle maddi baktıklarını düşünmüyorum. Teşekkür ederim emeği geçenlere.

Uğur B.
Bilişim Başlangıç

Eğitim veren hocalarımız alanlarında gerçekten en iyileri pişman olmayacağınız bir yola girersiniz. Gezmeyin, tozmayın, paranızı ayırın. Eğitim sonunda 5 hafta nasıl geçti bilemeyeceksiniz ve eğitimdeki herkesi çok özleyeceksiniz.

Eray K.
Siber Güvenlik - 1